Genel

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü (Bağlanma) oldukça güçlü ve muntazam ölçüde etkileyici bir büyüdür. Büyüden haberdar olan ve büyünün ne işe yaradığını bilen herkes bağlama büyüsü yaptırmıştır. Çünkü ilişkilerde ne çok ihtiyaç duyulan ve olmazsa olmaz denilen büyülerden biridir. Bu yüzden adı en çok tutulan büyü olarak akıllara kazınmıştır. Kara büyü olarak bilinir. Bağlama büyüsü nedir? Sorusuna en güzel cevap kurtarıcı olmasıdır. Bu büyü ilişkileri toparlamak ve eski tazeliğine kavuşturmak için yapılan bir büyüdür. Bağlama büyüsü çeşitli objeler ve nesneler kullanılarak yapılır. İçecekler, giyecekler vs.. gibi çeşitli şekillerde yapılır.

Bu büyünün yapılışında kullanılan malzemeleri bizim bulmamız mümkün olmayabilir. Çünkü büyü malzemelerinin satışı yasak olduğundan sadece bilen kişiler bunları temin edebilir. Bağlama büyüsünün ilk yapılışı 1400 yıllarında başlamıştır. Peygamberler üzerine bile kullanılan bu büyü bu yüzden oldukça fazla tutulmaktadır. Yapanın büyüden haberi varsa illaki büyünün tesiri altına girecektir yapılan kişi! Bu yüzden bu büyü zor ve etkili bir büyü olarak bilinmektedir.

Bağlama büyüsünün tarihi ile ilgili verdiğimiz bilgiler eski kitapların karbon testleri ile ortaya çıkmıştır. Daha günümüzde bir çok tarihi kitaplarda büyüler ve yapılışları hakkında bilgiler yer almaktadır. Bağlama büyüsü herkese yapılabilir. Çünkü bu büyü peygamberle bile yapılmışsa önünde kimsenin duramayacağı bellidir. Bağlama büyüsü tutar mı sorusuna şöyle cevap verebiliriz! Evet tutar fakat yapılışına ve kullanılan malzemelere bağlı olarak ve en çarpıcı özelliği gerçek bir medyumun yapmasıdır. Bağlama büyüsünün çok hızlı tutması tamamen medyumun elindedir.

Ziyaretçiler bazen parasal konularda sıkıntılarını dile getirdiklerinde malzemelerinde pahalı olduğundan haberleri maalesef olmamaktadır. Buda medyumu zora soktuğundan dolayı en ucuz malzemeyi almak zorunda kalması sonuç olacaktır. Büyünün gecikmeside buna bağlıdır. Bağlama büyüsü kara büyüdür. Medyumlar bunları bazen ateş varlıkları ile (cinler) yapmaktadır. Çünkü ziyaretçiler büyünün erken tutmasını ve çabuk tesir etmesini isterler. Bu yüzden medyum kendisini biraz tehlikeye atarak ateş varlıklarından yardım isteyebilmektedir.

Her büyü gibi bağlama büyüsü de bozulabilir bir büyüdür. Medyumun belli bir zaman aralığına kadar varlığa söz vermesi ve ona göre bedel ödemesi bu büyünün de zaman aşımlı olmasını sağlamaktadır. Eğer büyü kendi kendine bozulmuyorsa bunu bir medyumdan yarım olarak isteyebilir ve bedelini ödeyerek büyüden kurtulabilirsiniz. Etkili bir bağlama büyüsü için medyumun aralıksız uyku uyumadan çalışması gerekebilir. Çünkü büyülerin tutmasını sağlamak için uyanık olunması gereklidir. Haber bazen gece geç saatlerde gelebilir yada erken saatlerde gelebilir. Kara büyülerin belirtileri sabah saatlerinde gözlemlenir.

Birini kendine bağlama büyüsü yaptıracaksanız o kişinin giyindiği bir nesne yada fotosu istenebilir. Doğum saati ve yılı olarak alınan bilgilere göre işlemler değişebilmektedir. Her insanın eşref ve eşşek saatleri vardır hak dilinde! Bu cümle aslında gizli bir haberci cümlesidir. Her kişinin doğum saati o kişinin en masum zamanını, en kötü ve en iyi zamanlarını ele verebilir. Medyum bu saatleri almasının sebebide budur. O saatleri bulur ve büyüyü nakleder. Bağlama büyüsü eşi bağlama, sevgiliyi bağlama, kocayı bağlama, kadını bağlama gibi istenilen eylemler için yapılmaktadır.  Bağlanma
Bağlama Büyüsü ile boşanmaya son Bağlanma

Birini kendine bağlama büyüsü yaptıracaksanız o kişinin giyindiği bir nesne yada fotosu istenebilir. Doğum saati ve yılı olarak alınan bilgilere göre işlemler değişebilmektedir. Her insanın eşref ve eşşek saatleri vardır hak dilinde! Bu cümle aslında gizli bir haberci cümlesidir. Her kişinin doğum saati o kişinin en masum zamanını, en kötü ve en iyi zamanlarını ele verebilir. Medyum bu saatleri almasının sebebi de budur. O saatleri bulur ve büyüyü nakleder. Bağlama büyüsü eşi bağlama, sevgiliyi bağlama, kocayı bağlama, kadını bağlama gibi istenilen eylemler için yapılmaktadır.

Birini kendine bağlamak için dua edilmez. Bu dua yalnız Allaha edilir ve Allah özgür iradeleri sadece vesilelerle onarır. Durum size bağlıdır. İlişkiler bir çiçeğe benzer ve o çiçeği zamanında sulamalı ve bakımını zamanında yapmalısınız. İlgisiz bıraktığınız her şey ama her şey sizden kopar ve uzaklaşır. Bunun için sürekli olarak ilişkinize kendinize verdiğiniz değer kadar daha fazla değer vermelisiniz. Bunun için belirtilmiş bir hocamızın numarasını arayarak kendisine danışabilirsiniz.

Bu tür kara büyüleri evde yapmaya kalkanların bazıları medyumlardan büyünün zararı için yardım istemiştir. Sakın ola büyüleri evde tek başınıza yapmaya kalkmayın! Çünkü en ufak bir ters döngüde karma yaşar ve başınız bazı şeylerle belaya girebilir. Bu yüzden uzmanından yardım almanız en akıllıca yol olacaktır. Bağlama büyüsünün evde yapılması gibi bir durum olabilir! Ama yapılışını normal bir yapabilmesi mümkün görünmemektedir.

Bu gibi durumlardan bakım yaptırılmalıdır. Mutlaka bu konuda bir medyumdan yada hocamızdan destek alabilirsiniz. Bakımda eğer ilişkinizi etkileyecek bir durum veya bir varlık (İnsan-cin-şeytani varlıklar-büyüler) var ise bunların etkisine karşın koruma büyüsü yapılarak size tekrar bir büyü yapılır. Eşiniz ve sizin için! Bundan sonrasında eğer ilişkinizde düzelmeler var ise bağlama büyüsü de yapılarak ilişkiniz kurtulabilir. Sıkıntılarınızı anlatın hocamıza ve çözüm bulabileceğiniz fikirler alın!

Bağlama büyüsü ile ilgili çalışma yapan medyumlar, büyücüler, medyum hocalar bu büyüden sonuç vermek zorundalardır. Çünkü bağlama büyüsü yaptırmak isteyen bir kadın veya erkeği bş döndüremezsiniz. Detaylarını, büyü tutmaz ise neden tutmadığının izahatını iyi yapmaları gerekmektedir. Detaylı bağlama büyüsü çalışması için gerçek hocamızdan yardım alabilir ve konu üzerine fikirler edinebilirsiniz. Hocamızın bu büyü konusunda oldukça fazla sonuç verdiği insanlar vardır. Bu insanlar kendisine övgü ve teşekkür yorumları atmıştır.
Bağlama büyüsü ile birleştiler 3 günde tutan bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü ile ilgili çalışma yapan medyumlar, büyücüler, medyum hocalar bu büyüden sonuç vermek zorundalardır. Çünkü bağlama büyüsü yaptırmak isteyen bir kadın veya erkeği boş döndüremezsiniz. Detaylarını, büyü tutmaz ise neden tutmadığının izahatını iyi yapmaları gerekmektedir. Detaylı bağlama büyüsü çalışması için gerçek hocamızdan yardım alabilir ve konu üzerine fikirler edinebilirsiniz. Hocamızın bu büyü konusunda oldukça fazla sonuç verdiği insanlar vardır. Bu insanlar kendisine övgü ve teşekkür yorumları atmıştır.

Eğer ilişkinizde belirsiz pürüzler var ise, bunların nedenini bilmiyor ve soğukluğun kendi kendine oluştuğunu düşünüyorsanız mutlaka yardım almalısınız. Bazen karı koca ilişkilerini çekemeyen ve bu konuda manevi saldırılara yenik düşmüş karı kocalar, aileler vardır. Bazıları boşanmış ve büyünün bozulması ile tekrar bir araya gelmişlerdir. Yada tamamen koparak kendilerinden vazgeçmişlerdir. Bazı acemi medyumlar boşanmak için soğutma büyüsü gibi büyüler yaparlar. Bu büyüleri kişilerin boşanmasına kadar süreçlendirdiklerinden büyü ikilinin boşanmasından sonra bozulur. Karı koca bu sefer nedenini anlamadığı bir boşanmanın sonucunda tekrar evlenebilmektedirler. Buda medyumun acemiliği ve yanlış büyü yapılmasından mütevvellittir.

Bağlama büyüsü yapmadan önce mutlaka karı koca üzerine bakım yapılmalı ve gereken ne ise en ince detayına kadar bilinmelidir. Medyum gerçek hoca u konuda ziyaretçilerini her defasında uyarmaktadır. Eğer ilişkinizde sıkıntılar var ve bir taraf sürekli nedensiz kavga ediyorsa mutlaka bilen birinden yardım istenmelidir. Kişi üzerinde başkasının hakimiyet kurma olasılığına karşı bir önlemdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir