Genel

Ermeni Medyum

Ermeni medyum ve medyumlar! Bu konuda en çok aranan cümle olarak Google aramalarında çıkmakta ve gün geçtikçe popüler hale gelmektedir. Medyum, ruhlar alemi ile iletişime geçebildiğini idda eden ve ölülerle canlılar arasında bir köprü kurabildiğini belirten kişidir. Medyum kelimesi Latincede aracı anlamına gelmektedir. Dilimize Fransızcadan geçmiştir. Medyumlar genellikle bir seans düzenleyerek bir insanla bir ya da birden fazla ruhani varlıklar arasında bağ kurulmasına aracılık eder. Medyumluk yeteneği bazen bilinçli olarak gelmekte, bazen de kişinin isteği dışında gerçekleşebilmektedir.

Medyumluk iki gruba ayrılır…

Fiziksel medyumluk ve zihinsel medyumluk.

Fiziksel medyumluk, medyumun fiziksel fenomenler üretmesi durumu olarak bilinir. Misal verecek olursak materyalizasyon, demateryalizasyon, levitasyon, telekinezi vs.. gibi olaylar fiziksel medyumluk kapsamına girmektedir.

Zihinsel medyumluk

Zihinsel medyumun ruhani varlıklarla iletişime geçerek bilgi alışverişinde bulunması durumuna denir. Medyum ruhani varlıklarla iletişime geçtiğinde bilinci açıktır ve beş duyusunu kullanmadan iletişimi gerçekleştirmektedir.

Ermeni Büyücü medyumlar

Büyücü medyumlar, genel olarak öğrendikleri büyü bilgilerini insanlarla paylaşarak manevi sorunları gidermek ve buna benzer durumları iyileştirmek için bu uygulamayı yapanlardır. Büyücülük 1400 yıl öncesine dayanmaktadır. Günümüze kadar gelmesinin sebeplerinde Babil’de çıkartılan eski yazıtların büyü sözcükleri içermesidir. Araştırmacıların bulduğu kitaplar kopyalanarak günümüze kadar gelmiş ve bu kitaplardan alınan bilgilerle büyücüler, büyü yapmaya başlamışlardır.

Ermeni Medyum Hoca Kimdir?

Medyum hoca dini ve gizli ilimleri birbirine katarak değişik türden büyüler üreten ve bunları insanların fayda ve zararlarına göre kullanan kişilere denir. Medyum hocalar genellikle büyü yapma ve büyü bozma konusunda en çok aranılan ve gidilen kimselerdir. Bu hocaların bazıları yurt dışında bile bu gizli ilimlerin eğitimi almış kişiler olabilmektedirler.

Kimler daha iyi büyü yapabilir?

Büyüyü bilen ve onu nasıl kullanacağının uygulamasını yapan kişiler yapmaktadırlar. Ermeni medyumlar bu konuda oldukça başarılıdırlar. Ateş ve şeytani varlıklarla iş birliği yapanlar vardır. Manevi isteklere karşı medyumlar büyü yapmalarını ve yardımcı olmalarını isteyebilirler. Medyum olanlar bazen doğuştan bu yetenekle doğarlar. Sitemizde hizmet veren Ermeni gerçek hocada bunlardan biridir. Doğuştan el almış bir medyum olarak bilinmektedir. Hıristiyanlıktan Müslümanlığa geçen ve bir çok kişinin sorunlarını çözebildiği söylenen bu hocayı sitemizden arayabilir, yardım isteyebilirsiniz.

Medyumun Hakiki olduğunu anlamak için 5 bilgi!

Bir medyumun gerçek olduğunu anlamak için öncelikle aşağıda saydıklarımızı onları aradığınızda hissetmeniz gerekir. Özellikle onlar konuşurken sizlerle kendinizi nasıl hissedeceğinizde çok önemlidir. Şimdi onların özelliklerini belirtelim!…

 1. Medyumla iletişime geçtiğinizde kalp atışlarınız heyecanın verdiği atış aksine daha çok çarpar ve konuşmaya başladığınızda normal heyecan durumuna göre atmaya başlar. Halk tabiri ile ürperme gelebilir. Çünkü siz onu aradığınızda ikiniz aranızda geçen konuşmaları dinleyen başka bir varlık daha olacaktır. Bu size farklı bir his verecektir.
 2. Sizin derdinizin asıl ne olduğunu, derinden anlatmanızı ve doğru şekilde anlatmanızı ister. Büyü yapmadan önce yada büyü bakımı yapmadan önce size durumunuzla ilgili nasihat yada önerilerde bulunur. Siz bunları denediğinizi ve fayda görmediğinizi söylediğinizde çalışmalardan bahseder.
 3. Size en uygun büyünün ne olduğunu anlamak için ne konuda büyü yaptırmak istediğinizi tam olarak belirler. Buna göre yapacağı büyünün ne kadar zamanda tutacağını ve nasıl belirtiler vereceğini anlatır.
 4. Siz onu aradığınızda telefonunuza kesinlikle dönüş yapar. Uygun bir zaman bulduğunda ilk fırsatta sizinle iletişime geçer ve büyü konusunda bilgiler nakleder. Gündüz ve gece farketmeksizin arayabilir. Müsaitliğiniz durumunuza göre bilgilerin verilmesi devam eder.
 5. Eğer siz büyü yaptıramayacaksanız yada bir engeliniz var ise bunu öncesinden söyler. Çünkü harcayacağınız ne varsa onun boşuna gitmesini istemez. Yan sizi zarara sokacak bir durumun içine çekmez. Böylelikle onun dürüst, Ermeni ve konusuna hakim bir medyum olduğunu bilirsiniz.

Bu bilgilere göre aradığınız kişinin Ermeni bir medyum olduğunu anlayacak ve büyü yaptırma işleminize gönül rahatlığı ile devam edebileceksiniz.

Ermeni Medyum nasıl hizmetler sunar?

Medyumlar vermiş olduğu hizmetleri sizlere aradığınızda belirtir. Bizde bunun için onların sunacağı genel hizmetlerden bahsetmek istiyoruz. Öncelikle bir medyumu aradığınızda ondan ne gibi faydalar görebileceğinizi ve nasıl yararlanabileceğinizi sıralayacağız.

 • Medyum büyü yapma, büyü bozma, büyü bakımı işlemlerini yapar.
 • Büyü malzemeleri ile istediğiniz büyü şekline göre hazırlık yapabilir.
 • Birini size aşık edebilir, bağlaya bilir, soğuta bilirde.
 • Kısmet açma, ruhani sıkıntılardan kurtulma, cin ve musallat çıkarma işlemi yapabilir.
 • Uzaktaki birini geri getirebilir. Terk edilmiş biriyseniz, terke deni size geri getirebilir.
 • Kara büyüler konusunda oldukça güçlü ve profesyonel çalışmalar yapabilirler.
 • Faydasız ve istenmeyen ilişkileri bitirebilirler. İnsanları kontrol altına alabilirler.
 • Sizin şakralarınızı açabilir, hangi gün daha iyi olursunuz, hangi günler kötü olacağınızı söylerler.
 • Bir işle ilgili iyi sonuçlar almanızı sağlayabilirler.
 • Yerine getirebilecekleri tüm isteklerinize karşılık verecek potansiyelleri mevcuttur.

Türkiye’de medyumluk hizmeti veren medyumlar kimlerdir?

Ülkemizdeki medyumların adlarını ve kim olduklarını söylememiz mümkün değildir. Bildiğimiz kişilerden bahsetmek ve onlar hakkında bilgi edindiğimiz kişileri paylaşmak en doğrusu olabilir. Sitemizde davetle gelen ve Ermeni gerçek medyumluk hizmeti veren gerçek hoca isimli bir medyum vardır. Bu medyum gerek medyum yorumları olsun, gerek ziyaretçilerinin aramalarında olsun oldukça popüler biridir. Tavsiye ve övgüleri bitmeyen ve gerçekten insanların hayatlarını olumlu yönde değiştiren biridir.

Ermeni gerçek hocanın yapmış olduğu büyülerin çoğu tutmuş ve herkes sonuç almış olarak bilinmektedir. Hakkında yorumlar yazılmış, tavsiyeler verilmiş, önerilerde ismi geçen bir medyum olmuştur. Doğuştan öngörülü olarak doğan ve ayrıca el almış biri olarak çok güçlü ön sezileriyle bir çok kişiyi şaşkına çevirmiştir. Kendisini yurt dışından bile ziyaret edenlerin olduğunu söyleyen ziyaretçilerle karşılaştık. Bu durumdan dolayı kendisinin büyü konusunda hizmet vermesinde bir sakınca görmedik.

Ermeni medyumlar ile ilgili ek bilgi!

 • Ruhlar alemi: Medyumların iletişime geçtiği iddia edilen görünmez ve duyulmaz bir boyut .
 • Seans: Medyumların ruhani varlıklarla iletişim kurmak için düzenledikleri özel bir toplantı .
 • Materyalizasyon: Ruhani varlıkların fiziksel olarak görünür hale gelmesi.
 • Demateryalizasyon: Fiziksel varlıkların görünmez hale gelmesi.
 • Levitasyon: Medyumun veya başka bir cismin yer çekimine karşı havada asılı kalması.
 • Telekinezi: Medyumun zihni gücüyle cisimleri hareket ettirmesi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir