Genel

Eşin Aldatmasını Engellemek

Eşinizin sizi aldattığını veya aldatabileceğini düşünüyorsanız bunların bir takım önlemlerini size anlatalım. Öncelikle emin olmadığınız bir konuda eşinize sen beni aldatıyorsun diyemezsiniz. Bu yıkıcı bir soru ve geri dönülemez problemleri ortaya çıkartır. Bunun erine bazı hareketlere dikkat etmelisiniz. Bir erkeğin aldatırken yaptığı iki hata vardır kendisini ele verecek! Birincisi size ilgisizken her konuda ilgili olmaya başlar. Günlük yaşantınızda pek karşılaşmadığınız duygu değişikliklerini gözlemlersiniz. Bu erkekteki vicdanın rahatsız olduğunu ve buna karşı iç güdüsel bir acıma davranışı sergilemeye başlamasıdır.

Erkeğin Aldatırken Davranışları Nasıl Değişir?

Erkeğin aldatırken gösterdiği ikinci hata ise aşırı ilgisiz ve size karşı sert olmasıdır. Bu durum birden gelişmez. Sizin yapmış olduğunuz ilgi ve alaka ona itici gelecektir. Bu durum diğer kadınla yaşadığı duygusal beraberliğin sizin beraberliğinizle karşılaştırılmasından doğmaktadır. Eksik yönlerinizi, diğer kadının tamamladığı ilgi ve alakayla görmeye başlar. Fakat bu durumu sizinle konuşmamış ve durumu düzeltmemeniz için uyarılmamışsanız bu tamamen erkeğin yüzde yüz suçu olarak kabul edilir. Çünkü eşler bir birleri arasında sorunları konuşmalı ve çözümlemeye çalışmalıdır.

Erkek neden aldatır?

Erkeğin bir kadını aldatması için sebep 3’tür. Biri kadının ilgisiz ve ruhuna göre hitap etmemesinden ve bunu bilinçli olarak yapmasından kaynaklıdır. Kadın vurdumduymaz, ilişkide doyurucu olmayan, sadece kendi isteklerine erkekten yanıt bekleyen bir kadın şeklindeyseniz bu aldatılmanızı kolaylaştırmaktadır. Diğer iki sebepte heyecan bitmiştir. Tam bu sırada ilişkinizi gözden geçirmez ve bunun devam etmesini beklerseniz aldatılmanız an meselesidir. Duygusal erkekler başka kadınların cazibelerine ve ilgilerine çabuk kapılır. Buda ayrılık sebeplerinden biridir. 3. aldatma sebebi ise erkeğin aşırı cinselliğe ve başka görüntülere düşkün olmasıdır. Bunu anlatmamıza zaten gerek yoktur. Evliliğinizi bu gibi insanlarla yaparak zaten olmayacak duaya amin demeniz gibi bir şey olmuştur.

Erkeğin aldatmasını önlemek için yapılacak uygulamalar nelerdir?

Bir erkeğin sizi aldatmasını önlemek için birinci adım ona iyi ve istediği gibi davranarak elinizde tutma çabasıdır. Tabi bunları yaparken yuları fazla verip şımartmamak gerekiyor. Ama temkinli ve samimi davranışlarla onu elinizde bu şekilde tutabilir ve yanlış yapmasına engel olabilirsiniz. Bir diğer yapacağınız şey ise onun sevdiği şeyleri beraber yaparak ve buna katlanarak samimiyetten ödün vermeden elde tutmanızdır. Cinsel arzularına farklı yollardan yaklaşmak, onunla daha fazla vakit geçirmek gibi eylemleri yapmanız halinde erkek sizdeki bu değişikliği fark edecek ve aldatmak için sebebim yok diyerek size u dönüşü yapacaktır.

İkili ilişkide cinsellik birinci sırada olmazsa olmazdır!

Eğer geceleriniz ve gündüzlerinizde eksikler varsa ve bu eksikler erkeğinizi yada sizi rahatsız ediyorsa hemen el atmanız gereken bir durum söz konusudur. Haftada en az 3 kez olmak kaidesi ile ilişkinize renk verin. O istemese de onu cezbedecek bir takım yollar bulun. Onun ilişkide hoşuna gidebilecek hareketler, giyim, oyuncaklar gibi şeyler erkeğin yada kadının ilgisini çekecektir. Heyecanı kaybetmemek için değişim şarttır. Ben utanıyorum, bunu yapamam, şunu yapamam derseniz aldatılmayı da razısınız demektir. Ben görmeyim duymayım da ne yaparsa yapsın derseniz bunun sonu sizin için pekte hoş olmayacaktır.

İlişkinizde sohbet ve muhabbet çok önemlidir!

Her şeyinizi konuşarak paylaşan çiftler arasında sorunların neredeyse hiç olmadığı gözlemlenmiştir. Fakat sohbetlerin ve muhabbet konuları çok önemlidir. Bir kadın sürekli paradan, erkek ise sürekli bir işten bahsederek sohbet her gün bu şekilde ilerliyorsa duyacağınız cümle “Yeter Ya” olacaktır. bunun yerine sorunları ve sorunlar için çözümleri konuşmalısınız. Muhabbetin konusu aynı olmamalı ve sürekli değişkenli cümleler kullanılmalıdır. Bu sayede erkekte kadında birbirinizi anlamış ve isteklerinize göre hareket ortamı oluşturmuş olacaksınız.

İlişkinize üçüncü şahısların dahil olması büyük bir sorundur!

Bunu asla yapmayın. Sorunlarınıza en yakın şahit olanlar anne ve babanız dahi olsa asla onları karıştırmayın. Çünkü anne ve babanız bu sorunları unuturlar ama siz sürekli yaşamaya devam ederek ilişkinizi zedelersiniz. Anne ve babaya yakın oturmak, onlarla haftanın 3 günü dahi görüşmek ve sürekli olarak onlardan kopamamak sizin ilişkinizde ciddi kopukluklar yaşatacaktır. Eşinizle ilgili sorunları sadece siz ve eşiniz çözebilirsiniz. Bir başkasıyla asla çözemezsiniz. Konuşurken ve sorunları çözerken ciddi ve çözüm odaklı olmalısınız. Kavgalarınızın vakti 5 dakikayı aşmamalı! Çocukların önünde ne siz nede eşinizi küçük düşürecek davranışlarda bulunmamalısınız. Eşinize çocuklar önünde hakaret etmemeli, kendinize ettirmemelisiniz. Bu erkek veya kadında kendini çocuklarına karşı kötü bir anne ve baba izlenimini doğurmakla birlikte sizi yiyip bitiren bir vicdan azabına sürükleyecektir.

İlişkinizde her şeyi yaptınız ama olmadı! Son çare medyum hocanıza danışmak olacaktır.

Medyumlar büyü yapabilir. İstediğiniz bir duyguyu etkileyerek eşinizin size olan bağlılığını ve sadakatini arttırabilir. Bağlama ritüeli ve erkeği kadına bağlama işlemi ile bu mümkündür. Onu öyle bir bağlarsınız ki ne cinselliği başkasıyla, nede sizsiz bir işi yada eylemi düşünebilir. Ona bir tasma takmadığınız kalacaktır. Sonrasında her şey sizin elinizdedir. Büyüyle aşk olmaz ama aşk alevlendirilebilir. Büyü yapıldıktan ve etkilerini gördükten sonra siz samimi bir şekilde davranarak olayı kendi aleyhinize çekebilirsiniz. Bu durumda büyü veya ritüel tutmuş olacak ve sizde gerçek duygusal manada eşinizi kendinize bağlamış olacaksınız. Hocanız size gereken ne ise aktaracak ve eylemlerinizi buna göre şekillendirip ilişkinizi ayrılıktan kurtaracaksınız.

Kocayı Bağlama büyüsü

Kocanızın aldatmasını önlemek, onun ayağını dışarıdan kesmek, başka kadınlarla beraber olmasına engel koymak için Gerçek Hocanıza Danışın! Bu tür büyülerle erkeğin ayağı dışarıdan, hovardalıktan kesilir. Başka kadınlarla beraber olması engellenir. Geceleri dışarı çıkmaz, sizinle vakit geçirmeyi seçebilir. Bunların hepsi büyü ile yapılabilir.

Erkek hovarda ve hep gözü dışarıda ise Erkeklik Bağlama Büyüsü yapılır.

Erkeklik bağlama büyüsü ile artık başka kadınlarda çubuğu çalışmayacaktır. Başka kadınları etkileyemeyecek, ne kadar yakışıklı olsa da kadınlar ona tiskintiyle bakacaktır. Bir tek size bağlı olarak cinselliği aktif edilecektir. Bu duruma erkeklik bağlama (Uçkur Bağlama) diyoruz. Hocanızdan bu konuda bilgi alabilirsiniz. Eşiniz sizi heyecanlandıramıyorsa!

Buna cinsel gücü arttırmak için hocanızın size tavsiye edeceği ve uygulayacağı bir ritüel mevcuttur. Onu arayarak bu gibi konularda yardım alabilirsiniz. Cinselliği arttıracak ve performansınızı sınırsız hale getirecek bu işlemler için hocanızı aramayı deneyin. Fikirler ve işlemler için yardım alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir