Genel, Kara Büyüler

Kara büyüler

Kara büyüler, insanlara kötülük yapmak için kullanılan ve genellikle cinler ya da iblisler aracılığıyla yapılan büyülere denmektedir. Kara büyüler, insanların psikolojik, fiziksel sağlıklarını bozabilir. İlişkilerini, işlerini ve hayatlarını olumsuz etkileyebilir. Kara büyülerin yapılması ve bozulması için profesyonel bir medyumdan yardım almak zorundasınız!. Kara büyü yapmak için farklı yöntemler ve malzemeler kullanılabilir. Örneğin, sabun büyüsü, kemik büyüsü, papaz büyüsü, mezar büyüsü gibi çeşitli kara büyüler mevcuttur.

Kara büyünün belirtileri nelerdir?

Uykuda kabus görme, takip edilme hissi, ölüm korkusu, gölgeler görmek, gaipten ses duymak, içine kapanış, banyoya girmekten korkmak, ezan sesine ve kutsal kitap okunmasına aşırı tepki vermek, aşırı terlemek, olur olmadık zamanlarda öfke patlamaları, sürekli yorgunluk hissi ve mide bulantısı sayılabilir.

Kara büyü nasıl bozulur?

Kara büyü nasıl bozulur sorusuna gelince, bunun için öncelikle kişi üzerinde yapılan büyünün tespit edilmesi gerekir. Bu işlem için güvenilir bir medyumdan bakım yaptırmak gereklidir. Medyum, kişi üzerinde hangi tür bir kara büyü olduğunu belirledikten sonra uygun bir yöntemle bu büyüyü bozmaya çalışır. Bu işlemde de farklı ritüeller ve malzemeler kullanılabilir.

Kara büyüler, insanlara kötülük yapmak için kullanılan ve genellikle cinler ya da iblisler aracılığıyla yapılan büyülere denmektedir. Kara büyüler, insanların psikolojik, fiziksel sağlıklarını bozabilir. İlişkilerini, işlerini ve hayatlarını olumsuz etkileyebilir. Kara büyülerin yapılması ve bozulması için profesyonel bir medyumdan yardım almak zorundasınız!. Kara büyü yapmak için farklı yöntemler ve malzemeler kullanılabilir. Örneğin, sabun büyüsü, kemik büyüsü, papaz büyüsü, mezar büyüsü gibi çeşitli kara büyüler mevcuttur.  0536 549 81 97 Gerçek Hocadan Bilgi Alın!
Kara Büyüler

En Tehlikeli Büyüler

  1. Kara büyülerde liste başı olan büyü Sabun Büyüsü!
  2. Kötülükte sınır tanınmayan Papaz Büyüsü.
  3. Elem verici bir azab yaşatan Mezar Büyüsü.
  4. Kişileri çok çabuk etkisi altına alan Süryani Büyüsü.
  5. İstenildiği zaman birinin acı çekmesini sağlayan Bebek Büyüsü.
  6. Tutmayan büyülerden sonra uygulanan kesin sonuç veren Ermeni Büyüsü.

Saydığımız bu büyüleri yapanların bile çekindiği büyülerdir. Fakat hepsinin bir tek amacı vardır, İntikam. Kara büyü yaptıranlar yorumlarda bahsetmişlerdir. Kara büyüler hakkında anlatılanlarda hep kişiler karşı cinsten intikam almak için yaptırmıştır. Yada gördüğü kötülüğün aynısını karşısındakine yaşatmak için yaptırmıştır. Kara büyüler yapılması itibari ile çokça meşgul eden ve elinizle tutamayacağınız malzemelerin kullanımı şart olan büyü şekilleridir. Bu büyüleri medyumlara millet vekilleri yaptırmıştır. Başkanlar, üst düzey yönetici olan insanlar bile yaptırmışlardır. Hatta bu büyüleri yaptırmak için kilometrelerce yol gelip, medyumlardan yardım isteyen kimseler vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir